Největší Český obchod s autoklíči
KLS12
KLS13
KLS14

Keyless Safety

KLS1
99,99 €
Modifikátor ceny variantu
Základná cena s DPH
Predajná cena po zľave
Zľava
Cena / kg:
Vyberám si model

  Keyless Safety je prvotriedny ochrana automobilu z keyless systemom.
  Zamedzuje krádežou automobilu pomocou zosilnenie signálu kľúča.

  ČO JE KEYLESS SYSTÉM - keyless je inteligentný komunikácia medzi vaším automobilom a kľúčom. Ktorý vám zásadne zjednodušuje život. Váš automobil je vybavený senzormi ktoré neustále monitorujú okolie automobilu cca v okruhu 3m. A vyhľadávajú signál z vášho kľúča. Zase kľúč je vybavený vysielačom na nízkych frekvencii. Ak je signál z kľúča zachytený v okolí automobile, dôjde k automatickému odomknutie dverí. A vy aby ste nemuseli vybrať kľúč z vrecka alebo dámskej kabelky. Môžete nastúpiť do automobilu a pomocou stlačenia tlačidla naštartovať. Je to markantné zjednodušenie oproti starým kľúčom. Kedy ste kľúč museli nájsť, odomknúť, a otočiť v spínacej skrinke a naštartovať.

  NEBEZPEČENSTVO KEYLESS SYSTÉMU - tvorcovia tohto systému nepočítali s vynaliezavosti zlodejov. Kedy dokázali vytvoriť systém zosilňujúci signál s kľúče a zväčšenie jeho dosahu až na 150m.
  Prestavte si že ste doma alebo v reštaurácii. Automobil je zamknutý a kľúč máte odložený v taške. Zlodej pomocou notebooku a antény dokáže zosilniť jeho signál tak, že jeho komplic môže bez problému nasadnúť a odísť. Bez toho aby ste si vy niečoho všimli. Jediný spôsob ochrany predtým než dorazil KEYLESS SAFETY bol že ste kľúče schovávali do špeciálnych taštičiek ktoré blokovali signál kľúča. Ale v tom prípade sa strácala výhoda keyless systému, kedy nemusíte manipulovať s kľúčom. Opätovne ste sa dostali do kolobehu. Vyber taštičku, vyber kľúč, odomkni, schovaj kľúč, schovaj taštičku.

  KEYLESS SAFETY - veľmi jednoducho a účinne eliminuje tento problém. Pomocou jednoduchého, účinného a patentovo chráneného systému. Do vášho kľúče si vložíte jednoduchý klips ktorý je vybavený 3D pohybovým senzorom a špeciálnym programom. Ktorý neustále vyhodnocuje signály pohybového senzora. A ak algoritmus ukáže že počas 30 sekúnd nedošlo k pohybu kľúča (odložili ste tašku, kabelku alebo kabát s kľúčom) dôjde k odpojeniu batérie kľúča. A v ten moment kľúč prestane vysielať signál keyless. Postačí ale opätovne vziať tašku do ruky. 3D senzor vyhodnotí pohyb a opätovne dôjde k zapojeniu batérie a obnovenie všetkých funkcií kľúča.

  Tento systém bol 8 mesiacov testovaný na 64 modeloch automobilu a nebol zaznamenaný nebol zaznamenaný jediný problém s funkčnosti kľúča. Jediný rozdiel od bežného užívania bol v tom.
  Že keď ste zastavili a vypli motor na dlhšiu dobu ako 30 sekúnd a kľúč bol ponechaný v taške alebo kabáte. Došlo k odpojeniu kľúče a bolo nutné sním pohnú pre opätovnú aktiváciu.
  Životnosť batérie bola testovaním a meraním zistená na 18měcícu. Potom by malo dôjsť k jej výmene. Štandardná životnosť batérie v klíčia je 24mesiacov.

  Použitie Keyless Safety.
  Keyless Safety sa vyrába v 3 modeloch. A je určený do kľúčov kde sa používa batéria CR2025, CR2032 alebo CR2450.
  Vyberte si podľa modelu batérie ktorú máte v klíči.
  Následne stačí vybrať batérie, klips nasadiť okolo nej. A späť vložiť do kľúča. Je taky možnosť uchytiť štipec na batériu medenú obojstranne lepiacou páskou ktorá je súčasťou zásielky.

  Ak si nie ste istí či je váš kľúč vhodný pre použitie Keyless Safety. Neváhaj nás kontaktovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.